Producenci
Cenniki do pobrania
O nas

Firma ARPOL-FR Sp. z o.o. działa w Polsce już od 1993 roku jako wyłączny importer producenta kosmetyków francuskiej firmy Laboratoire ARGILETZ S.A. Wysoko jakość oferowanych produktów zapewniła jej liczne nagrody na wystawach promujących naturalne produkty i kosmetyki, w których firma brała i bierze udział.

Laboratoire ARGILETZ S.A. istnieje od ponad  60-ciu lat. Jej założycielem jest Jean Hertz – dzisiaj niepodważalny światowy lider w dziedzinie glinek. Jego pasja zrodziła się z wielopokoleniowych, rodzinnych doświadczeń. Jako pierwszy w latach 50-tych we współpracy z lekarzami, laboratoriami i instytutami badawczymi podjął badania naukowe nad właściwościami glinek. Badania te wykazały, że glinki - w szczególności glinka zielona, swoje wielorakie pozytywne działania pielęgnacyjne i lecznicze zawdzięczają, w dużym stopniu, strukturze fizyko-chemicznej. Np. glinka zielona najbogatsza w sole mineralne i mikroelementy takie jak: krzem, aluminium, magnez, wapno, żelazo, fosfor, sód, potas, miedź, cynk, selen – jest prawdziwą bombą mikroodżywczą niezbędną dla życia człowieka niezależnie od wieku.

Firma ARGILETZ do produkcji swoich wyrobów wykorzystuje glinki najwyższej jakości. Glinki suszone są na słońcu, co dodaje im energii – stąd stwierdzenie „słoneczne glinki”. Wszystkie kolory glinek ARGILETZ, a także wytwarzane produkty kosmetyczne, higieniczne czy lecznicze są w 100% naturalne. Ich kolor jest wynikiem zawartych w glinkach ilości makro  i mikroelementów. Na przykład glinka biała posiada większy procent aluminium niż inne glinki, a żółta większy procent żelaza itp. Glinki ARGILETZ nie są jonizowane, nie zawierają sztucznych konserwantów, nie są testowane na zwierzętach. Są przeciwzapalne, łagodzą ból, posiadają właściwości  reminalizacyjne i absorpcyjne.

ARGILETZ produkuje aktualnie produkty BIO w skład, których oprócz glinki wchodzą wyciągi z ziół, olejki eteryczne i inne składniki naturalne pochodzące z upraw biologicznych lub z bardzo czystych ekologicznych terenów.

Posiada wszystkie obowiązujące certyfikaty w tym certyfikat ECORET i NORMĘ ISO 9001.

ARGILETZ sprzedaje swoje produkty na wszystkich kontynentach, a we Francji można je kupić w każdej aptece oraz w sklepach „NATURA”.

W Polsce, po wielu latach działalności ARPOL-FR, produkty ARGILETZ są znane i cenione przez szeroką rzeszę klientów za ich bardzo wysoką jakość i skuteczność tak dla urody, jak i dla zdrowia. 

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email arpol-fr@wp.pl lub telefonicznie pod numerem 793 889 660.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
ARPOL-FR

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony